بهترین سایت های خریدبلیط هواپیما در آلمان 2017 توریسم در آلمان

26
نوامبر

بهترین سایت های خریدبلیط هواپیما در آلمان 2017

در آلمان سایت های زیادی برای خرید یا رزرو بلیط هواپیما وجود دارد و بعضا گشتن در بین آنها برای پیداکردن بلیط ارزان هواپیما در آلمان کاری وقت گیر و بسیار خسته کننده است. هرچند نمی توان گفت که چیزی به عنوان بهترین سایت خرید بلیط هواپیما در آلمان وجودخارجی داشته باشد چون هر سایتی بسته به آفرهایی که میدهد شاید برتری هایی به سایت های مشابه خود داشته باشند ولی ما در این مطلب لیستی از بهترین سایت های خرید بلیط هواپیما در آلمان را برای شما آورده ایم تا حداقل بتوانید در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید. این لیست بر اساس بررسی تعداد زیادی از سایت های ارائه دهنده بلیط هواپیما در آلمان توسط سایت toptestsieger.de تهیه شده است و علاوه برای برتری این سایت ها در درجه اول بر اساس قیمت بلیط, شرایط دیگر آنها نظیر پاسخگو بودن به مشتریان, کاربرپسندبودن سایت و … هم نسبت به سایر سایت های دیگر کیفیت به مراتب بهتری دارند.

رتبهآدرس سایت
1momondo.de
2flug.idealo.de
3skyscanner.de
4swoodoo.com
4dohop.de
5kayak.de
6checkfelix.com
7check24.de
8goeuro.de
9billigflieger.de
10cheapfly24.de
11opodo.de
12fluege.de

لازم به ذکر است که شرکت های هواپیمایی Easyjet,Ryanair,Eurowings جزء ارزانترین شرکت های هواپیمایی در آلمان هستند که می توان مستقیم از سایت های آنها بلیط خود را رزرو کنید.

گردآوری و ترجمه : آلمان اینفو

ادمین

“آلمان اینفو” باهدف گردآوری اطلاعات و نیازمندی های موردنیاز برای زندگی در آلمان و تبدیل به “بانک جامع اطلاعات آلمان” ایجاد شده است. هنوز در ابتدای راه هستیم ولی مصمم که این هدف را به سرانجام برسانیم.

بدون نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب سایت را
را در ایمیل خود دریافت کنید

با عضویت در خبرنامه آلمان اینفو مطالب سایت را بلافاصله پس از انتشار در ایمیل خود داشته باشید.

از عضویت شما سپاسگزاریم.

مشکلی پیش آمده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به آلمان اینفو می باشد