این شهر آلمان یکی از بهترین مقصدهای گردشگری در جهان است توریسم در آلمان

27
اکتبر

این شهر آلمان یکی از بهترین مقصدهای گردشگری در جهان است

lonelyplanet.com یکی از بزرگترین و محبوبترین سایت های فعال در عرصه گردشگری جهان Reiseführer است و علاوه بر نسخه دیجیتالی نسخه چاپی آن هم در قالب مجلات ارائه می شود که اتفاقا بزرگترین ناشر کتابهای آموزش گردشگردی و معرفی مکانهای توریستی جهان است و گردشگران بسیاری از سرتاسر جهان از راهنمایی های آن برای سفرهای خود استفاده می کنند.

امسال هم مانند همیشه بهترین مقاصد گردشگردی جهان را معرفی کرده که یکی از شهرهای آلمان هم در بین این بهترین مقصدهای گردشگردی و توریستی جهان قراردارد. هامبورگ که امسال لقب بهترین شهر آلمان برای زندگی در رتبه بندی جهانی 2017 را یدگ می کشد در رتبه چهارم رتبه بندی بهترین مقصدهای گردشگری در جهان Die besten Reisezielen der Welt قراردارد.

هامبورگ امسال با افتتاح سالن تئاتر die Elbphilharmonie و تا بحال 3 میلیون بازدیدکننده آن به خود می بالد. شهر مینیاتوری آن Miniatur Wunderland هم پربازدیدترین مکان توریستی آلمان در سال 2016 شده بود.

1. Sevilla (Spainien)

2. Detroit (USA)

3. Canberra (Australien)

4. Hamburg (Deutschland)

5. Kaohsiung (Taiwan)

گردآوری و ترجمه : آلمان اینفو

ادمین

“آلمان اینفو” باهدف گردآوری اطلاعات و نیازمندی های موردنیاز برای زندگی در آلمان و تبدیل به “بانک جامع اطلاعات آلمان” ایجاد شده است. هنوز در ابتدای راه هستیم ولی مصمم که این هدف را به سرانجام برسانیم.

2 نظرات

رضا تقیان
تشکر از شما
1 ماه ago

سلام به شما عزیزان
من بعنوان یک ایرانی خواستم از کار خیلی خوبتون در ارائه اطلاعات و یاری رساندن و راهنماییهای خیلی خوب شما در زمینه شناخت بهتر کشوری که در اون زندگی میکنیم از شما خوبان تشکر کنم .
با سپاس از زحمات شما

    ادمین
    1 ماه ago

    سلام
    ممنون از پیام پرمحبتتون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب سایت را
را در ایمیل خود دریافت کنید

با عضویت در خبرنامه آلمان اینفو مطالب سایت را بلافاصله پس از انتشار در ایمیل خود داشته باشید.

از عضویت شما سپاسگزاریم.

مشکلی پیش آمده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به آلمان اینفو می باشد
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: