مناسبترین دمای خانه در زمستان آلمان کدام است؟ دانستنی های مفید برای زندگی

21
نوامبر

مناسبترین دمای خانه در زمستان آلمان کدام است؟

برای اینکه بدانیم دمای مناسب اتاقهای مختلف خانه برای فصل زمستان در آلمان چقدر است گشتی در اینترنت کافی است چون آلمانیها خیلی به دمای مناسب داخل منزل اهمیت می دهند. از مضرات دمای گرم و متعاقب آن مرطوب خانه میتوان به کپک خانگی Schimmel اشاره کرد که آلرژیها و تاثیرات بد خود را بر روی انسانها دارد و بعضی از آنها تهدیدی برای سلامت هستند خصوصا برای افرادی که مشکل آسم دارند پس با دیدن کپک خانه حتما در اسرع وقت مدیرساختمان Hausmeister را مطلع سازید تا آنرا برطرف کند. از تاثیرات دیگر هوای نامطلوب داخل خانه میتوان به سردرد, خستگی, سرماخوردگی (بدلیل تفاوت زیاد هوای داخل و بیرون) و … اشاره کرد. البته بر همه ما روشن است که یکی دیگر از مضرات حرارت بالا در خانه هزینه بالای گرمایشی در آلمان و دریافت Nachzahlung آخرسال است.

حرارت سالم داخل منزل در آلمان

از شکل زیر میتوان به سادگی دریافت که در آلمان و در فصل زمستان باید دمای قسمتهای مختلف خانه را روی چه حرارتی نگه داشت. توصیه دیگر کارشناسان بازکردن سه بار پنجره های خانه به مدت 3تا 5 دقیقه در روز است. این عمل باعث خشک کردن هوای داخل منزل و بدنبال آن محافظت از سلامت شما میشود.

گردآوری و ترجمه : آلمان اینفو

ادمین

“آلمان اینفو” باهدف گردآوری اطلاعات و نیازمندی های موردنیاز برای زندگی در آلمان و تبدیل به “بانک جامع اطلاعات آلمان” ایجاد شده است. هنوز در ابتدای راه هستیم ولی مصمم که این هدف را به سرانجام برسانیم.

بدون نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب سایت را
را در ایمیل خود دریافت کنید

با عضویت در خبرنامه آلمان اینفو مطالب سایت را بلافاصله پس از انتشار در ایمیل خود داشته باشید.

از عضویت شما سپاسگزاریم.

مشکلی پیش آمده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به آلمان اینفو می باشد