هامبورگ بهترین شهر آلمان برای زندگی در رتبه بندی جهانی 2017 توریسم در آلمان

16
آگوست

هامبورگ بهترین شهر آلمان برای زندگی در رتبه بندی جهانی 2017

شهر بندری هامبورگ در شمال آلمان بر اساس پژوهش مجله انگلیسی اکونومیست, بهترین شهرآلمان برای زندگی انتخاب شده است. هامبورگ از لحاظ کیفیت زندگی رتبه دهم دنیا را به خود اختصاص داده است.

در رتبه بندی بهترین شهرهای جهان برای زندگی, ملبورن استرالیا در رده اول جاخوش کرده است. در رنکیگ جهانی بهترین شهرهای جهان که امروز چهارشنبه 16.8.2017 منتشر شده است این شهر(ملبورن) که دومین شهر بزرگ استرالیا هم است برای هفتمین بار در جایگاه اول قرارگرفته است.

برای رتبه بندی این شهرها المانهای زیادی سنجیده شده اند و 140 شهر دنیا در این رتبه بندی قرارداده شده اند.برای رنگینگ بهترین شهرهای جهان مواردی مثل بهداشت, محیط زیست, آموزش و زیرساخت های شهری زیرذره بین قرارمی گیرند. علاوه موارد گفته شده, مواردی مانند سطح خطرات تروریستی در این شهرها هم برآورد شده است.

در رتبه دوم بهترین شهرهای جهان وین اتریش , سپس شهرهای ونکوور و تورنتو و کاگری (رتبه 3 و 4 و5 ), آدلاید و پرت استرالیا (رتبه 5 و 7 ), آوکلند نیوزلند (رتبه 8) و هلسینکی فنلاند (رتبه 9) در این رتبه بندی بهترین شهرهای جهان برای زندگی قرارگرفته اند.

ترجمه و گردآوری : آلمان اینفو

تلگرام ما 

ادمین

“آلمان اینفو” باهدف گردآوری اطلاعات و نیازمندی های موردنیاز برای زندگی در آلمان و تبدیل به “بانک جامع اطلاعات آلمان” ایجاد شده است. هنوز در ابتدای راه هستیم ولی مصمم که این هدف را به سرانجام برسانیم.

بدون نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب سایت را
را در ایمیل خود دریافت کنید

با عضویت در خبرنامه آلمان اینفو مطالب سایت را بلافاصله پس از انتشار در ایمیل خود داشته باشید.

از عضویت شما سپاسگزاریم.

مشکلی پیش آمده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به آلمان اینفو می باشد